Szukaj

Nowa odsłona control.com.pl – sprawdź co się zmieniło!

Witamy na naszej odświeżonej stronie internetowej! Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza firma Control Sp. z o.o. przeszła kompleksowy proces odświeżenia wizerunku. Nasze logo zyskało nowoczesny design, który lepiej odzwierciedla nasze technologiczne podejście do branży przemysłowej.

Co nowego na control.com.pl?

Zmiany na stronie nie ograniczają się tylko do wizualnych aspektów. Chcielibyśmy przede wszystkim zaprosić Was do zapoznania się z naszym sklepem internetowym. Od teraz, bezpośrednio przez naszą platformę możecie nabyć produkty takie jak konwertery czy sterowniki PLC. Każdy z produktów jest teraz przedstawiony na wysokiej jakości zdjęciach, co umożliwia dokładne przyjrzenie się im z bliska. Możecie również skorzystać z rozbudowanych formularzy do kontaktu, które pozwolą nam szybciej przygotować ofertę dopasowaną bezpośrednio do indywidualnych potrzeb.

Ulepszenia dla naszych użytkowników

Dla zalogowanych użytkowników przygotowaliśmy dodatkową funkcjonalność – dostęp do kart katalogowych dla każdego produktu. Szczegółowy opis, dostępny w formie pliku PDF do pobrania, pozwala na dogłębne zapoznanie się z specyfikacją techniczną oferowanych przez nas rozwiązań.

Chociaż nasza strona przeszła gruntowną metamorfozę, chcielibyśmy podkreślić, że Control Sp. z o.o. pozostaje tą samą firmą, której możecie zaufać. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży nie zmieniło się – dalej stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które są teraz jeszcze lepiej skategoryzowane i opisane na stronie.

Zapraszamy do odkrywania nowej strony Control – mamy nadzieję, że nowa odsłona portalu sprawi, że Wasze wrażenia związane z korzystaniem z naszych usług staną się jeszcze lepsze!

Chcesz wdrożyć system telemetryczny do swojego biznesu?