Transmisja bezprzewodowa

Strona główna » Transmisja bezprzewodowa

POZNAJ BOGATĄ OFERTĘ

Szeroka gama modułów telemetrycznych

Nasz oferta obejmuje zarówno bezprzewodowe moduły telemetryczne, jak i bezprzewodowe sterowniki swobodnie programowalne (jednostki centralne) przeznaczone do nowoczesnych bezprzewodowych systemów nadzoru, monitoringu, pomiarów i diagnostyki.

System alarmowy sieci ciepłowniczej, systemy automatyki budynkowej i inne systemy telemetryczne wykorzystujące zdalny odczyt danych pomiarowych napotykają na problemy związane z trudnym dostępem do miejsc, w których dokonywany jest pomiar (piwnice, studzienki, sieć ciepłownicza), dużym rozproszeniem urządzeń pomiarowych (np. liczniki poboru energii) lub w przypadku budynków problemy związane z przebijaniem ścian i stropów oraz ułożeniem i zabezpieczeniem przed uszkodzeniami linii przesyłowych, gdzie nieopłacalna jest budowa sieci przewodowej. W każdym z tych przypadków alternatywę stanowi transmisja bezprzewodowa wykorzystująca technologię transmisji pakietowej GPRS (ang. General Packet Radio Service) oraz LTE-M.

Moduł BC100 BAT zasilany z baterii zapewnia wieloletnią pracę, w zależności od trybu działania. Jest w pełni konfigurowalny lokalnie przez port szeregowy, ale możliwa jest także zmiana ustawień przez sieć GPRS oraz LTE-M. Posiada 2 porty komunikacyjne L2C do obsługi ciepłomierzy, złącze na dodatkową przystawkę(np. IM2 – do obsługi dodatkowych ciepłomierzy), port diagnostyczno-konfiguracyjny RS-232, 3 wejścia dwustanowe bezpotencjałowe, wejście dwustanowe bezpotencjałowe do wybudzania złącza karty SIM.

Moduł BC100 SIEĆ posiada te same możliwości, ale wykorzystuje zasilanie z sieci energetycznej.

SMART 500 to swobodnie programowalny sterownik dostępny w wersji z procesorem ARM Cortex-M4 umożliwiającym programowanie w C lub procesorem ARM9 pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego LINUX pozwalającym tworzyć aplikacje w językach: C, Python, Perl, PHP, Java, Node JS, Lua, Basic, Shell. Dostępne są także moduły modemowe w technice NB (ang. Narrow Band) oraz LTE-M.

Swobodnie programowalne sterowniki telemetryczne Linus A1 i Linus z procesorem ARM9 pracują pod kontrolą systemu operacyjnego LINUX i obsługują aplikacje w językach: C, Python, Perl, PHP, Java, Node JS, Lua, Basic, Shell. Linus A1 jest zasilany napięciem 6/12/24V prądu stałego, a Linus C1 napięciem sieciowym 230V lub 9-24V z zasilacza. Ponadto Linus A1 może być opcjonalnie wyposażony w 3G/4G lub przewodowy modem LAN.

Chcesz wdrożyć skuteczny system monitorowania swoich procesów?

Skontaktuj się z nami i poznaj nasze rozwiązania!

Masz pytania?

774 663 073, 774 663 797

Otwarte Pon- Pt

08:00 – 16:00

Potrzebujesz pomocy?

control@control.com.pl