Jednostki centralne

Strona główna » Jednostki centralne

POZNAJ BOGATĄ OFERTĘ

Szeroka gama jednostek centralnych PLC

Jednostki centralne to wyspecjalizowane do zastosowań w automatyce sterowniki swobodnie programowalne mające zastosowanie w systemach automatyki przemysłowej, systemach automatyki budynkowej, systemach alarmowych sieci ciepłowniczych, itp. Nasze jednostki centralne idealnie nadają się do sterowania i rozliczania w systemach zarządzania energią, zdalnego monitoringu, telemetrii i automatyki.

Sterownik swobodnie programowalny PLC (ang. Programmable Logic Controller) to w zasadzie wyspecjalizowany mikrokomputer

z modułowymi komponentami zaprojektowanymi do automatyzacji procesów sterowania.

W skład sterownika swobodnie programowalnego wchodzą: procesor, zestawy wejść cyfrowych i analogowych, zestawy wyjść cyfrowych i analogowych, moduł zasilania, moduł komunikacji i pamięć. Dodatkowo urządzenie może być wyposażone w panel operatorski, a część wyjść może być wykorzystywana nie tylko do przesyłu danych, ale także do sterowania urządzeniami wykonawczymi, jak np. silnik, pompa, itp.

W naszej gamie produktów oferujemy jednostki centralne o zróżnicowanej liczbie wejść i wyjść, wyposażone w konwertery M-Bus, M-Bus Master lub Ethernet i porty RS-232 przeznaczone do komunikacji. Niektóre z nich oferują rozszerzenie ilości wejść i wyjść przy pomocy modułów wielofunkcyjnych AIO-24/32 przez magistralę I2C lub M-Bus oraz z wykorzystaniem modułów systemu CONTROL M-Bus dzięki wbudowanemu wyjściu M-Bus Master. Możliwa jest również rozbudowa o dodatkowe moduły rozszerzenia wewnątrz sterownika (wersja MICRO-XXL-A z wyjściem analogowym, MICRO-XXLC wersja komunikacyjna, MICRO-XXL-G z modułem GPRS).

Chcesz wdrożyć skuteczny system monitorowania swoich procesów?

Skontaktuj się z nami i poznaj nasze rozwiązania!

Masz pytania?

774 663 073, 774 663 797

Otwarte Pon- Pt

08:00 – 16:00

Potrzebujesz pomocy?

control@control.com.pl