Dostawa i płatności

Czas dostawy

Do 5 dni roboczych
Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

Sposoby dostawy

Dostawa Pocztą Polską lub Kurierem
Dostawy są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej na koszt Zamawiającego według obowiązujących stawek Poczty Polskiej i firmy kurierskiej.

Odbiór osobisty
W przypadku odbioru osobistego, zamówione produkty można odebrać w siedzibie firmy w Krapkowicach po uprzednim opłaceniu przelewem odpowiedniej kwoty.

Rodzaje płatności

Przy odbiorze przesyłki
Płatność gotówką listonoszowi, kurierowi lub w urzędzie pocztowym w chwili odbioru przesyłki na terenie Polski. Przy tej opcji płatności towar zostanie wysłany po złożeniu zamówienia, jeśli nie wystąpią braki magazynowe.

Przelewem bankowym (przedpłata)
Płatność odbywa się po złożeniu zamówienia w sklepie. Wszystkie dane niezbędne do wykonania przelewu Zamawiający otrzyma w informacji, która zostanie wyświetlona po złożeniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

Przelewem elektronicznym (PAYU)
Przelewy elektroniczne są przeprowadzane on-line przez firmę PayU S.A. poprzez serwis Platnosci.pl. Po wykonaniu przelewu Zamawiający otrzyma potwierdzenie wpłaty a płatność zostanie błyskawicznie odnotowana na koncie sklepu. Towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.